Maftyyn_

31.3.2021

4 hlasy

DREAMLAND

> | Všeobecné
Jsme československá síť, která se vrhla na vývoj MC serverů 7.03.2021, na serveru celou tuto dobu pracuje pouze 1 člověk, a to já, Maftyyn_, proto je určitě možné, že je na serveru spoustu nedostatků, avšak ač pracuji na serveru celý den, stále je co zlepšovat.

Naše síť se převážně zaměřuje na Survival, kde máme dva stejné servery (technicky není možné mít přes 300 hráčů na jednom, proto jsme se rozhodli takto), server se převážně proslavil TikTok videi, které server zvedly navrch, tedy server tvořila převážně dětská komunita, postupem času děti odešly a nyní je věkový průměr okolo 15 let. Samozřejmě se tu najdou i starší 20+.

| NON P2W

Všechny věci na serveru jdou získat zdarma.
Na serveru je FLY zdarma (2h při prvním připojení) + lze vytočit další minuty/hodiny létání z hlasovací bedny (šance jsou vysoké)

Taktéž je na serveru základní VIP zdarma pomocí /vipzdarma

Prémiové klíče v BattlePassu který je zdarma a není možné zakoupit prémiový, avšak vždy se najdou hráči, co náš server nazvou P2W.

Kredity (Prémiová Měna) - lze získat spoustu způsoby jako: Sbíráním bodů na Twitchi, Chat minigames, z hlasovacích beden, z měsíčních statistik, za top hlasování, koupit od ostatních hráčů za herní měnu.

| NAŠE SERVERY

Survival Thalion
Speciality: Ekonomika, Vlastní Enchanty, Vlastní generace Světa ,Super Boxy, Speciální předměty, TreeCapitator, Levelovací systém, Vozidla, Mystery Boxy

EARTHMC
Server dle reálného světa, server těžší verze, není lehké tu přežít, mapu reálného světa naleznete na https://dream-land.cz/mapa

Oneblock
Začni na jednom blocku a postupně z toho vybuduj královský ostrov!

Speciality: Úkoly, Ekonomika, Poklady, Upgrady ostrovů, Šance na free VIP, Spoustu super odměn z truhel, Vozidla a mnoho dalšího..

| Kontakty a sociální sítě
IP ADRESA : play.dream-land.cz

Stránka serveru: https://www.dream-land.cz

Discord: https://discord.gg/dreamlandcz/

Server je hostován na: https://www.fakaheda.eu/

Těšíme se na tebe!

Více informací