Rehab_CZ

Recenzent
Zdravím! 👋

Vítej na mém profilu, jsem Rehab a mojí náplní je studování psychologie, hraní her a
základní programování. Minecraft hraju převážně módovaný, taktéž se věnuji tvorbě modpacků, pomáhám s nastavováním modded (vanilla) serverů atd.

Jinak jsem obyčejný 18ti letý chlapec, co objevuje svět 🌎

1.6.2020

RehabCZ Games#1427

CreativePortal.eu

2 hlasy

Recenze uživatele Rehab_CZ

CookieMC,

17.4.2021

Modpack jako takový je výbornou kombinací technicko-magických módů, takže si určitě každý přijde na své. Je zkompletizován na verzi 1.7.10, což je pro módované servery vcelku stabilní verze.
Server je jakýmsi doplńkem tohoto modpacku, který nabízí možnost si tuto módovanou záležitost vychutnat s kamarády, nebo ostatními lidmi.
A-Team se o server pečlivě stará, aby server šlapal plynule a nic nepřekáželo požitku ze hry.
Když potřebujete pomoc komunita ráda poradí a pomůže.
Co se blokovaných itemů týče, kromě klasických grief itemů jsem nalezl jen pár předmětů, které mi nijak během hry nescházely.

Celkově dávám 4/5
a server vřele doporučuji.

  • Rehab_CZ

Troufám si říct, že Creative Portal je u nás ikona mezi modded servery, ale je i těžkým konkurentem dalším serverů, pro jejich velmi zajímavé funkce.
Aktuálně mají na kontě dva servery, Modus můj favorit (server na verzi 1.5.2) a poté Infinitus (server na verzi 1.7.10) jejich servery disponují zajímavými kombinacemi módů (od magických, přes technické, až po dobrodružné).
Na serveru můžou hrát i hráči bez originálního Minecraftu, což byl dlouhou dobu i můj případ, pro takové hráče je možnost i zakoupení skinu.
Admin Team serveru se pečlivě o oba servery stará, a tak se nemusíte bát, že by vaše hra byla omezena nějakými zásadními nedostatky. Většinu problémů a chyb mají pořešené na jedničku. Eventy a jiné aktivity jsou na serveru samozřejmostí.
Serveru nemám co vytknout, hledáte-li módované servery, kde budete trávit dlouhé dny a noci, CP je právě to, co hledáte.

  • Rehab_CZ