TechnikCube

9.5.2021

TechnikCube [1.12.2 - 1.16.5]

Hledáš pohodlný server s mnoha možnostmi? Tak neváhej a přijď na náš server TechnikCube, kde na tebe čeká spousta zábavy ! Zaručujeme vám kvalitní servery bez lagů, Kvalitní A-Team s pohodovým a profesionálním přístupem, Vyváženou ekonomiku na všech serverech, specialní funkce kde jinde nenajdete.

╚╗Survival╔╝

[Technicky vylepšený] Hráči obchodují, staví, craftí a kutají. Napoj se na náš funkcemi nabytý survival, který tě i po dlouhém hraní neomrzí. Náš survival je obohacený SlimeFunem, kde najdeš stroje nebo specialní nástroje jako jsou tinkertools. Dále zde najdeš speciální moby, itemy a shop. Můžeš vylepšovat beacon, pece, dělníky nebo autofarmy. Stav farmy vytvoř si hráčský warp a začni podnikat. Získej nejlepší vybavení, vybuduj si reputaci a staň se tím nejlepším zrovna ty !

Funkce:

● SlimeFun
● Hráčské warpy
● Specialní truhly!
● Specialní hoppery
● Vylepšený beacon
● AutoFarmy
● Dělníci
● A mnoho dalšího

╚╗OneBlock╔╝

[Technicky vylepšený] Je survival mod velmi podobný SkyBlocku. Jste uvězněni v prázdnotě na vrcholu jednoho blocku, ale je tu zvrat | block můžete těžit tolikrát, kolikrát chcete, do nekonečna se generuje nový s náhodnými blocky. Zahraj si Moderní OneBlock nabytý funkcemi jako jsou (pracovníci, spawnery, úkoly, změna biome). Prodávej v obchodě nebo obchoduj s hráči přes Aukce nebo se vyhýbej civilizaci a hraj solo.

Funkce:

● Ekonomika
● Hráčské warpy
● Specialní truhly
● Specialní hoppery
● Vylepšený beacon
● AutoFarmy
● Dělníci
● A mnoho dalšího

╚╗DISCORD: discord.gg/DMCPwhBQdM ╔╝

╚╗INSTAGRAM: www.instagram.com/technikcube/ ╔╝

╚╗Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCBiGXOLyd4MCJiHe8rHILwA ╔╝

Více informací