Servery

Naffarin.eu

Průměrné hodnocení

4.3/5

Sdělte ostatním svůj názor

vyžaduje přihlášení

Steve007,

1.6.2020

Na serveru jako takovém hraji už nějaký ten pátek a z osobních poznatků musím říct, že na serveru se hrát dá. Nejsou tam žádné zbytečnosti, které by hru narušovali a nebo hráči dopomáhali ulehčit survival. Ovšem pár věcí bych vytknul, například složitost placení VIP při volbě placení Bankovním účtem, PayPalem a další... S tím souvisí nevyváženost výhod VIP Pokud si zakoupíte VIP+N (O 50Kč dražší jak VIP+) jako výhodu dostanete prefix, kit Master (který obsahuje Beacon, Emeraldy a Iron Armor na koně) a výhodu že neztrácíte XP po smrti. Jinak je to identické s VIP+ úrovní. Dále bych navrhnul lepší způsob měny a možnost vydělávání měny a nakonec zobrazení prefixů přímo nad hráčem, podle barvy se těžko poznává co za postavení na serveru má a nemuset otvírat tablist. Jinak jak říkám skvělý server se skvělou komunitou, určitě doporučuji zajít a vyzkoušet.

Andrew_120cz,

12.5.2020

Podle mého názoru je Naffarin super semi-vanila server, který tě jen tak neomrzí. +Ochotný A-Tým +Skvělá komunita Nejsou zde resky, ale to znamená, že nejste omezeni a můžete stavět cokoliv chcete. A i kdyby vám někdo stavbu poškodil, A-Team vám to opraví. Pokud si chcete zahrát survival s minimem pluginů, běžte na Naffarin.

Vojta147,

2.5.2020

ok i quess (cca 100hrs on record)

Steve010,

26.2.2020

+ valnou většinu ochotný a aktivní A-Team + jeden z nejlepších semi-vanila serverů v ČR + funkční majitel Myslím, že je dobrý nápad se tam jít podívat :)

MenoK,

23.8.2019

Rozhodně jeden z nejlepších semi-vanilla serverů u nás.

Odpověď od Naffarin.eu

Děkujeme za kaldné hodnocení

lupiik__,

30.6.2019

Tento server je cancer, ani na něm nejsou základní příkazy jako /warp. Nedoporučuji.

Odpověď od Naffarin.eu

Milý lupiiku, náš server nepoužívá žádné warpy, protože místo nich používáme command bloky. Cokoliv hráči potřebují, tak je úmístěno na našem spawnu

4dice_xd,

2019-05-11

Plusy: +Aktivní a pomáhající ATeam +Propracovaný spawn (a stavby celkově) +Starter kit na začátku +Rychlé kácení stromů +Skvělá komunita Mínusy: N/A In conclusion, tohle je doopravdy úžasný server. Pluginy, funkce a ostatní fungujou skvěle, stejně jako komunita. Enough said. Za mě krásných 5/5!