Servery

Orbis | 1.16.2 - Vanilla+WL

Průměrné hodnocení

5.0/5

Sdělte ostatním svůj názor

vyžaduje přihlášení

matej003,

8.12.2020

Začal bych asi tím, že kdybych se na Orbis nedostal, tak už minecraft asi dlouho nezapnu. Server mě i s úžasnou komunitou vtáhl zas do hry a i po 1000 odehraných hodinách na serveru tu furt mám co dělat a skoro každý den se rád připojím! Všichni jsou hodní, komunikativní a přátelští. A-Team plní svojí funkci skvěle :) Jsme výjimečný server s perfektní komunitou a tak to i zůstane. Jsme jako jedna velká minecraft rodina, ale dostanou se jen vyvolení :) Tak rychle na náš discord server <3

normalguy,

8.12.2020

Nejlepší server v sluneční soustavě a možná i dál. Komunita se chová spíše jako jedna velká fajn rodina. Hraje zde spoustu druhů lidí, od kreativních stavitelů, přes lidi co bydlí v kostce až po lidi co mají loď. Komunita si vybudovala whitelist na který, s trochou zdravého rozumu, není tak těžké se dostat, co si budem. Hráči společně vybudovali nejen komunitu, ale i některé projekty, jako je třeba Nether Metro, Centrum s obchody, různé farmy a spoustu zábavných eventů. Server je navíc absolutně vyrovnaný. VIP zde nehraje nějakou zásadní roli, je to jen hezký šperk před jménem a známka podpory serveru. Tak na co ještě čekáš.. čteš si tu recenze a mezitím už sis mohl napsat přihlášku! Honem na náš Discord, rádi tě tam uvidíme :)

mickycz,

8.12.2020

Orbis má zatím tu nejlepší komunitu, s jakou jsem se v mc setkal. Hraje na něm spousta pohodových hráčů a je tam velice přátelský a nekonfliktní a-team, se kterým se snadno a rychle dorozumíte. Hráči si čas od času sami pořádají eventy, slaví společně Vánoce, Halloween, atd. Za zmínku stojí určitě taky centrum, které si hráči vybudovali, kde se nacházejí jejich obchůdky a poblíž kterého se pořádají zmíněné eventy. Díky whitelistu se na server většinou dostanou jen samí fajnoví lidi. Za mě určitě 5/5, doporučuji zkusit napsat přihlášku, stojí to za to=)!

TenPolakDvop,

26.12.2019

Skvělý server Gud A-TEAM NIKDO ME NEMÁ RÁD Ale mám tam kamarády

Khajit_,

26.12.2019

Server mě už od mého prvopočátku nehorázně moc pohltil. Komunita milá a přátelská je to opravdu místo kde se rád vracím. Byl to úžasný pocit moct být na začátku kdy si komunita budovala to co tam je teď. Nepotkal jsem zde jen dobré lidi, ale i velmi dobré přátelé. Rozhodně doporučuji vyzkoušet a doufám, že se potkáme.

Naadir,

27.8.2019

Server jsem si velmi oblíbil a to v podstatě od první chvíle. Kluky znám, takže jsem věřil, že to bude pecka. Server běží jako vanilla a taky je tak provozován. A-team se o server dobře stará, a ve chvíli, kdy nastane problém začíná se řešit, s hráčema spolupracuje a hraje s náma taky vanillu, nepoužívaj žádné výhody, které by je jakkoli zvýhodňovali před všema ostatníma. Spolupráce hráčské komunity mi přijde opravdu úžasná, a velmi příjemná. Lagy na serveru jsou přívětivé, a za mě můžu říct, že nejsou už ani časté. Je vidět snaha vést server FAIR play, pomáhaj si, pořádání společných akcí, projektů apod. Za mě se opravdu vyplatí zkusit štěstí zde, pokud opravdu hledáte vanillu se vším všudy ;)

MCBlackCZ,

26.8.2019

Výborný server s úžasnou komunitou. Mnoho milých lidí, co jsou ochotní kdykoli pomoct. To samé A-Team. Prostě pecka! 3

4dice_xd,

24.8.2019

Možná to bude pro někoho překvapení, ale já se tu rozepisovat nebudu... Jelikož tu není dost věcí na rozepsání lol Takže... Komunita, je skvělá, A-Team taky... Jediným mínusem jsou asi lagy, které znevýhodňují při boji s pillagerama, atd. Jinak je to skvělý server, a dávám 5 hvězd! Doporučuji zajít.