Servery

Craftcord

Průměrné hodnocení

4.9/5

Sdělte ostatním svůj názor

vyžaduje přihlášení

Lenti1ak,

7.5.2021

CraftCord je můj nejoblíbenější server, kde se dá dobře zabavit při večerním hraní, komunita je super a A-Team je online 24/7. Hráči na serveru jsou jsou ochotní pomoci se stavbami.

Meduza_V2,

7.5.2021

Líbí se mi na serveru komunita a aktivita lidí kteří volají společně na discordu a chovají se tam slušně pěkná ekonomika dělají se soutěže nemáme rádi hackery :D a jsme na sebe všichni hodní :) IP:mc.craftcord.cz

SynIva,

5.5.2021

Skvělý server. Z mých zkušeností asi nejlepší server, který znám. Admin a majitel serveru se snaží dávat 100 procent do skvělého zážitku z hraní. Za mně skvělý prvek v hledání pokladů a dalších soutěží :) Jde vidět, že server je dost mladý a stále se vystavuje dost věcí. Komunita je většinou skvělá, ale najdou se výjimky, ale to je snad všude, krom Majnru.

Matysak123,

5.5.2021

nej server proste survival jsem vždycky miloval ale tohle je pro mě mnohem lepší jako multipleyer nez singelplayer

Abrisek,

5.5.2021

CraftCord je dosud nejlepší server, na kterém jsem kdy hrál. Příjemný admin, moderátor, který streamuje je výborný streamer, kterého by mělo sledovat více lidí. Sice na serveru jsou určité problémy (ale kde nejsou žejo), ale vedení se s nimi snaží v co možná nejkratší době vypořádat. Na serveru je spousta fajn lidí, se kterými se dá dobře pokecat a zahrát. Jestli zvažujete nějáký server, kde je survival, tak CraftCord jednoznačně doporučuji. :)

Slik_Pip,

5.5.2021

nikdy jsem nemel rad survival ale na craft cordu mi zacal bavit z niceho nic asi neaky magic a admin je hodne v chillu to se mi libi taky

cody8526,

5.5.2021

jeto dobrej server ze survavilem je proste dobrej server ;D

konvalinek,

5.5.2021

kamo docela chill ale kazdou chvili se pripoji toxic kid a kdyz je toxic a mayo ho pak zabiju tak ragequik jako elexios

Elexios,

4.5.2021

Craftcord je ten nejlepší server