Servery

SkyFox

Průměrné hodnocení

4.8/5

Sdělte ostatním svůj názor

vyžaduje přihlášení

Ondra128,

23.6.2020

Server je určitě zajímavý, liší se. je tu pouze skyblock, ale s 1 novou dimenzí, s malými služebníky kteří musíte krmit a oni vám zato budou těžit u generátoru, questy, zkrátka tu máte co na práci. Na serveru je trošku nevyrovnaná ekonomika, ale bez peněz klidně můžete hrát. nepotřebujete žádné peníze, není to p2w, a hlavně jeden z mála serverů kde nejsou toxic lidi. jasně občas někdo příjde žádat o místo do at. ale to na všech serverech. Kesims či Vexx1e jsou jediný zastupitelé AT, ale se vším vám rádi pomůžou. Za mě s čestným štítem prohlašuji že tento server si zaslouží všech 5 hvězdiček.

Vexx1e,

17.6.2020

rozhodně všechny palce nahoru! :D

vanajakub,

26.4.2020

Parádní server. Již po prvním připojení mě překvapilo, jak moc dobrá atmosféra na serveru panuje. Obecně na mě server působí takovým příjemným rodinným dojmem. Velkým plusem je vyspělý admin-team, který naslouchá hráčům. Už jen na majiteli je vidět, že to vede s láskou. Jakékoliv problémy řeší během pár chvilek a většinou úspěšně. Celý server je dělaný víceméně po svém, čímž je za mě originální. Jsou tu prvky, které dokáží hru trochu ulehčit, ale server nikoho nenutí tyto prvky využívat, tudíž si hru užijí jak začátečníci, tak ostřílení hráči. Většina příkazů je zakomponována i do přehledného herního menu, tudíž hráči nejsou nuceni si pamatovat příkazy a i přes to se dokáží na serveru jednoduše orientovat. VIP výhody sice rozšíří možnosti platících hráčů a hru trochu zjednoduší, ale nejsou zbytečně předimenzované a rozhodně se nejedná o Pay-To-Win taktiku, takže za mě velké plus. Malým mínusem z mého pohledu má výše zmíněný rodinný přístup, kdy i neposlušní hráči dostávají druhé, třetí, čtvrté šance na zlepšení bez trestu a jen tohoto přístupu zneužívají. Ve výsledku mohu však server jen doporučit a děkuji za možnost na něm hrát :)

Rudulm_CZ,

30.12.2019

Celkem v pohodě server. Parádně zpracované menu - jde v něm udělat skoro všechno a je to mnohem rychlejší než psát příkazy - stačí zmáčknout F, párkrát kliknout a je to :D Všechno v češtině - to je určitě taky plus. Bohužel občas trochu lagy - ale není to až tak často, a občas se najde nějaká ta chybka, kterou však majitel obvykle hned opraví. Celkově v pohodě server, každopádně ještě je kam to posouvat. 4.5 hvězdy :)

4dice_xd,

29.12.2019

Plusy:
-Vlastní Ostrov
-Návody na spawnu
-Úkoly
Mínusy:
-Občasné lagy

In conclusion, tenhle server mě mile překvapil, že je trochu odlišný od klasických meh skyblock serverů. Návody na spawnu pomáhají hráčům, a úkoly zrychlí progress. Za mě 4/5