Servery

FajnCraft.cz - SURVIVAL

Průměrné hodnocení

3.4/5

Sdělte ostatním svůj názor

vyžaduje přihlášení

Dpalotas2008,

11.3.2021

Super server, jen někteří z Admin teamu nejsou moc přátelští, komunita taky super, je občas když se tam někdo poprvé připojí, hned chce OP a nadává tam takže má ihned ban, má i Discord server.

Synchlor1,

4.2.2021

Super server, přátelský kolektiv Doporučuji

katrkam,

10.11.2020

Server Nice, někteří hráči jsou toxik ale většina je v pohodě, hodněkrát ale můžete narazit že vám někdo vykrade nebo zničí barák ale to můžete řešit a s Adminama je tam dobrý že je tam velký svět tak nemáte problém kde si najít místo na barák, ale právě by potřebovali někdy nether a end city je dobrý že tam mají XP farmu ale hráči mohou hlasovat pro přeskočení noci a když hlasujte NE tak se může stát že vám to napíše MUSÍTE LEŽET V POSTELI PRO HLASOVÁNÍ ale když si tam lehnete tak to napíše že ste hlasoval pro ano a kdýž se přeskočení noci zruší tak se může hlasovat znovu což je na nic,( hraní -Nice, komunita- docela gut, scamování -docela často, řešení s adminama kdo je viník když vám někdo zgiefuje barák- docela nice)A HLAVNĚ NECHODTE DO BITEV PROTOZE KDYZ UMRETE TAK VAM VEZMOU VECI A ADMINI S TIM NIC NEUDELaj ༼;´༎ຶ ۝ ༎ຶ༽

EliNNak,

16.7.2020

Server se mi moc líbí, nějaký dlouhodobý čas jsem tam strávil, koncept úplně čisté Vanilly, každopádně, i když se tam moc Griefeři nenacházejí, pořád se bojím o své stavby, které nejsou zareskované (Resky nejsou) tak bych uvítal nějakou tu "resku" (Např.: Plugin na nějaký ten Claim Land, nebo nějaký ten Grief Protect..) Každopádně se mi server líbí, prostě klasická Vanilla ;)

hrac,

9.7.2020

dostal jsem ban za údajný xray

RegDinoNova814,

4.6.2020

Zprvu bych chtěla poděkovat za milé přivítání na serveru, který, když jsem tři měsíce zpět přišla, byl docela aktivní. Dnes už jej hraje míň lidí, což je škoda. Chtělo by to trochu nakopnout a nahnat tam nové hráče, ať to tam zase žije. Dále by bylo třeba obnovit nether a end, jelikož tyto dimenze jsou stejně jako overworld už dlouho, ale narozdíl od něj by to neznamenalo "úplný začátek" pro hráče. Hráče by mnohem více bavilo, když by mohli objevovat fortressy a end city znovu. Stejně jako krajinu, ale je mizerné, že by to znamenalo nový začátek pro hráče stávající (mě by to nas*alo už jen z toho důvodů, kolik tratě jsem tam postavila :-D). Jinak komunita se zdá být fajn, takže opovržení nebo ignorace se bát určitě nemusíte.