Servery

Recenze

Hodnocení

4.9/5

31 recenzí

5
4
3
2
1
 Doporučováno hráči

Sdělte ostatním svůj názor

vyžaduje přihlášení

Drae ,

28.11.2023

Na server jsem narazil náhodou, při klasickém internetovém bloudění v dlouhé chvíli. Byla to už nějaké doba, kdy jsem skyblock hrál naposled a jak tomu s postupem času bývá, pouto k hraní postupně upadalo. Prvnímu připojení jsem proto nedával příliš nadějí. Server se prezentoval jako “Ráj pro vášnivé stavitele,” s takovou prezentací jsem ze zkušenosti s ostatními servery očekával všechno dostupné na každém rohu, ale melancholická část si v koutku duše přála klasický skyblock z dob dekádu zpátky. Čekalo mě velké překvapení, minimalistické pojetí a moderní design pohladil na duši. Samotné hraní se ukázalo jako skutečně promyšlená verze mezi klasickým skyblockem a možnostmi nových verzí. První dojem by byl. A že se podařil, jak touha po poznávání, tak melancholická část byly uspokojeny. Předsudky spojené s poznáváním nového serveru tak byly zcela rozpuštěny. Nedávno jsem dosáhl prvního tisíce odehraných hodin a v budoucnu doufám v další navýšení této hodnoty. Kombinace úkolů, vlastních receptů a mechanik hru příjemně oživí, přitom neposkytuje přehnané odměny. Fungující ekonomika, absence p2w featur a “VIP” je velké plus. Ke cti také slouží plnění slibů prezentace, naslouchání hráčům a aktivní společenský ateam. Ve zkratce jeden z mála kvalitních českých skvostů. Kdo zkusí, neprohloupí!

MicaellaCz ,

05.07.2023

+zatím to vypadá že je stálí ateam +minimální dohady +není to pay to win +nelze zakoupit výhody typu lítání, kitů,aj- létání a další výhody se získávají položením určitým počtem lidí Co se mi hodně líbí je to že přenášejí ostrovy, pokud má být wipe, takže člověk nepřijde o x hodin vynaložené práce, komunita je poměrně příjemná, sic se postupně obměňuje, ale stále zůstává dost pravidelných hráčů. Není to nic pro lidi co chtějí vše snadno, věci nelze darovat- vše se prodává a u některých věcí jsou určené i minimální ceny které se musí dodržovat. Občas se konají eventy navíc (barvičky) a pak je pravidelný event. Zatím server hodnotím velmi pozitivně.

xPTRKx ,

04.06.2023

GOLDSKYBLOCK server, který jsem nedávno vyzkoušel, má dobrou komunitu hráčů a hráček, speciální generátory a vytuněné questy. Na tomto serveru jsem se setkal s přátelskou a aktivní komunitou hráčů. Všichni byli ochotní sdílet tipy a triky a spolupracovat na rozvoji ostrovů. Správci serveru se starají o dodržování pravidel a rychle reagují na případné problémy. Díky této skvělé komunitě jsem si na serveru vytvořil nová přátelství a zážitky. Co se týče generátorů, server nabízí širokou škálu možností. Vytvořil jsem si generátor kamení, vzácných rud (od uhlí až pod emeraldy) a i nether generátor. Díky nim jsem mohl rozšiřovat své zdroje a postupovat ve hře rychleji než obvykle. Bylo to velmi zábavné a zajímavé. A konečně, questy na tomto serveru byly skvělým zpestřením. Splnění úkolů mi přinášelo odměny, zkušenosti a posouvalo mě v hře dál. Questy se týkaly různých aktivit, jako je těžba surovin, výroba předmětů, lovení potvor a zakládání velkých farem. Bylo to motivační a poskytovalo mi cíle, kterých jsem dosahoval. Celkově vzato, tento server je skvělou volbou pro hráče, kteří hledají dobrou komunitu, různorodé generátory a zajímavé questy. Strávil jsem na něm hodně času a nemohu si vynachválit zábavu a interakci, kterou jsem zde zažil. Doporučuji ho každému, kdo má rád tento herní mód a chce si užít vzrušující dobrodružství na malém ostrově ve vzduchu.

JajajaCZ ,

04.06.2023

Kinda cool server, rozhodně není P2W, ale je to docela grind. JajajaCZ

Fazolka97 ,

08.12.2022

Hledáš ten nejlepší skyblock server? Neváhej a připoj se! Goldskyblock je nejlepší skyblock server, co znám. Zde jsou důvody, proč se mi tak líbí: Nejlepší je to, že tu není nic za reálné peníze. Hlavní měnou jsou zde smaragdy. Můžeš plnit spoustu questů a získat super odměny. Je zde spousta vychytávek jako např. generátory, vylepšitelné spawnery, serverové nářadí, třídící hoppery, indikátor tmy, recepty, šťastné hodinky, výtahy, bedny, speciální otevírání shulker boxů, obrazy, atd. Samotný ostrov má rozměr 800x800, takže se nudit fakt nebudeš. Každý ostrov má svůj nether, end je ale společný. Do endu se dostaneš od ranku expert. Ranky a super příkazy získáváš stavěním. Goldskyblock má i vlastní web a discord. Discord je propojen s chatem v Minecraftu. Což je super v tom, že pořád víš, co se děje na serveru. Na webu se nachází např. dynmapa - zde si můžeš prohlédnout ostatní ostrovy. Také se tu nachází serverová wiki, což je super pomocník, když si s něčím nevíš rady. Za zmínění stojí i aktivní a ochotný admin team. Základem každého dobrého serveru je skvělá komunita lidí, kterou tady určitě najdeš.

PanDzusik ,

08.12.2022

Super server, který je udělaný na dlouhodobé hraní.. Hlavní výhody : ✔️800x800 plocha Tvého ostrova, na kterém se můžeš vyřádit ✔️Minimální ceny serveru, které nezruinují ekonomiku ✔️Herní měna emeraldy, které tam fungují lépe než kde jinde ✔️Super lidi v chatu, ve kterém si užiješ spoustu zábavy ✔️Ochota A-teamu ✔️Každý kdo ví, poradí ✔️Každé 2 hodiny můžeš 3x hlasovat a dostáváš vote klíče ✔️Je to F2P server. Donate poslat můžeš ale herní výhody nemáš. Dostaneš možnost připojení, ikdyž server plný ✔️Generátor má 6 úrovní, čím lepší, tím větší šance na rudy ✔️Custom recepty na blocky, které na normálním skyblocku nezískáš ✔️Dobře odstupňované odměny za pokládání blocků ✔️Ranky expert, veterán a legenda ✔️Dynmapa, takže můžeš šmírovat souseda, jestli na tom není lépe než Ty ✔️Třídící hopper, který jsem jinde neviděl a to je opravdu nejlepší věc, kterou jsem kdy kde viděl Nějaké shrnutí? Nejlepší skyblock server, který jsem kdy zažil. Je zde potřeba menší grind, který Tě odmění. Přijď se za námi podívat i Ty♥

RobkoJeChabr ,

07.12.2022

Nazdárek Nováčku. Hledáš dobrý SkyBlock Server. Mám pro tebe řešení. Připoj se zde na GoldenSkyBlock. Tento server je jedinečný hlavně kvůli skvělé komunitě hráčů a velice přátelského A-Teamu. Co zde Naletneš. !!Ranky a výhody!! Server je speciální v tom že zde nenalezneš žádné VIP,VIP+ atd. Všechny výhody můžeš získat jen díky tomu že budeš rozšiřovat svůj ostrov a stavět. Za položené Bloky totiž můžeš DOSÁHNOUT VÝHOD a to jen díky pokládání bloků. Na serveru jsou celkem 3 RANKY. EXPERT-Hlavní Výhodou ranku je že se můžeš dostat do ENDU a vrátit se zpět na předešlou lokaci pomocí /back VETERÁN-Hlavní Výhodou ranku je že můžeš EDITOVAT ARMORSTANDY a uzdravovat se pomocí /heal LEGENDA-Hlavní Výhodou je tvůj dobrý pocit že si něco dokázal a máš Rank který nemá kde kdo. Si prostě LEGENDA sama o sobě !!Hlasovací Truhly a Speciální truhly!! Hlasovací Truhly. Server nejvíce podpoříš svým hlasem díky kterému si serveru může všimnout někdo další. A samozřejmě za to dostaneš i Klíč k truhle. Jsou celkem 3 druhy těchto TRUHEL které jdou odemknout za hlasovací klíče. S tím souvisejí i SPECIÁLNÍ RANKY. Jako začátečníky si můžeš otevřít Hráčskou Truhlici Za dosažení Ranku Expert/Veterán. Můžeš odemknout hlasovacím klíčem tohoto typu. A za dosažení LEGENDY. Máš tu nejlepší truhlici kterou lze otevřít za hlasovací Klíče Speciální Truhly UltraTruhla- Lze získat aktivitou na serveru, hlasováním pro server, Hlasovacích truhel nebo na EVENTU ParkourTruhla- Lze Získat jenom když dokončíš jeden ze spousty Parkourů Plus spousty Dalších. !!EVENTY!! Na serveru nalezneš i EVENTY nejnovější jsou MiniHrové Eventy které se spouští v určitý čas a za dostatečného množství hráčů !!SPECIÁLNÍ RECEPTY!! Na serveru nalezneš i speciální recepty díky kterým můžeš vytvořit věci které jsou na Klasickém SkyBlocku i nemožné k získání. !!TRŽIŠTĚ!! Na serveru Nalezneš i tržiště kde si můžeš koupit cokoliv od ostatních hráčů na Serveru. Obchody jsou vytvořeny pomocí NPC které vypadají a jmenují se podle hráčů kteří si dané NPC pronajali. I ty si můžeš Pronajmout svůj vlastní obchůdek. Na tržišti nalezneš i Výkupníka u kterého si můžeš vydělat nějaké Emerldy na utrácení. A ano, přesně tak hlavní PLATIDLO JE EMERALD. !!Generátory!! Na serveru nalezneš celkem 3 druhy generátorů Hlubinný- Vytváří DeepSlate a ostatní DeepSlatové Rudy. Klasicky-Generuje CobbleStone,Stone a ostatní Rudy. Nether Generátor- Generuje bloky které se nacházejí v Netheru. A víš co je super za pomocí LEVELU tvého ostrova si schopny tyto generátory vylepšovat a dosáhnout více vzácných RUD.

PedrosCrafos ,

06.12.2022

✔️ Hezky zpracovaný web a jeho rozhraní. ✔️ Příjemný A-Team ✔️ Příjemná komunita hráčů od 18+ ✔️ Žádné výhody V.I.P zde nehledejte. a) Ranky Expert, Veterán a Lengeda jsou získatelné za položený přesný počet bloků. b) Výhody typu /condense, /wb, /ec, /is fly, /home, /fix, back, /feed, /heal, /anvil, + 2 další home, /pweather, /grindstone, /ptime, /heads, /god a spawner (jedine ten je opakovatelný) ✔️ Herní měna není virtuální $ či €, ale klasický emerald potažmo emerald blok ✔️ Ostrovůvky jsou velké 800x800, takže se meze v creativitě a fantazii nekladou. Pokud narazíte na jiné projekty, kde je také součástí skyblock, tak tam mohou mít základní vel. ostrova třebas 75x75 a nic víc..., zde jak zmiňuji se meze nekladou, stačí mít nápad a ten pak přetvořit do podoby v kostičkovém světě. ✔️ Každé 2 hodiny lze hlasovat na: a) https://czech-craft.eu/server/goldskyblock/vote/?user=PedrosCrafos (sem tam občas blbne) b) https://craftlist.org/goldskyblock?nickname=PedrosCrafos c) https://www.minecraft-list.cz/server/goldskyblock-y5hf/vote?name=PedrosCrafos ✔️ Za sebe bych mohl říct, že po již jednom neexistujícím skyblock serveru (kralicinora), jsem asi našel kvalitní server. Žádný jiný skyblock server (či už samotný nebo součástí Economy serverů) se GoldSkyblocku nevyrovná. ✔️ Pokud už tu dleší dobu hrajete, je na Vás kolik Kč přispějete nachod server.

EikaCZE ,

24.02.2022

Free2play server - a to kompletně. Server s příjemnou komunitou. Plný vanilla skyblock to není, za to si zde může člověk vyhrát jakýmkoliv způsobem. Na stavění máš dost místa, 800x800 je dostatečně velké na cokoliv. Vymoženosti jako spawnery, třídící hoppery jsou super, fungují jak mají :) - když jim dáš teda napapat... Herní měna -> Emeraldy je lepší, než jsem si myslel, když jsem tu začal hrát. Ranky: hráč, expert, veterán a legenda dostáváš za celkový počet postavených bloků, čili žádné VIP tu nehledej.. Za položené bloky dostáváš samozřejmě i jiné výhody - /ec, /wb, /fly atd atd.. Ochota A-teamu je obdivující, jsou ochotní a hlavně aktivní, s problémem vždy pomůžou. Jediné co se jim možná může vytknout, je jejich přehnanost a zbytečné ,,hrocení,, pravidel, které zde jsou nastaveny sice přísně, ale přesto pro hráče přípustně. Trocha nadhledu a méně výchovných slov by jim neuškodilo (né samozřejmě všem :okayge:)

denistav ,

10.12.2021

Takový server jsem dlouho hledal. Disponuje vyváženou ekonomikou, tak aby byl potřeba aspoň menší grind. Náhodný cobble generátor a dalších pár vychytávek jako např. speciální třídící hoppery. Odměny za hlasování nejsou přehnané. Je zde výborná přátelská komunita. Jediné mínus co musím bohužel vytknout jsou poměrně přísné pravidla ohledně redstonu, velikosti mobtrapky a dalších jiných omezení z důvodů snížení lagů

GladoCZ ,

10.12.2021

Tenhle server je bomba, je tady jak příjemná komunita tak i super pocit ze hry je tam mnoho věci ,které se dají dělat a doporučuju tento server.

Atonik11 ,

04.12.2021

Je to nejlepší skyblock. Mají tu skvělou komunitu.

AxxxA ,

02.12.2021

Podle mého názoru nejlepší CZ/SK skyblock server se super komunitou.

Tucnaceeek ,

3.10.2021

Server je dle mého názoru skvělý, líbí se mi komunita, ochotný tým helperů a admin, který mi moc pomohl :-) Doufám, že se server bude dál rozvíjet a dobře fungovat :-) s pozdravem Tučňák

kastancze ,

24.9.2021

Nejlepší CZ/SK skyblock server.

Kenedz5421 ,

27.8.2021

GoldSkyBlock má nejlepší skyblock který jsem kdy hrál, mám tam 540+hodin a i po takové době je tam stále co dělat. Jedna z předností serveru je že je Free to Win a vše si tam vyděláte pokládáním bloků např. /is fly díky tomuto příkazu můžete na svém ostrově létet a jediné co na to potřebujete je položit 80k bloků jsou zde i ranky: Expert za 175k, Veterán za 400k a Legenda za 700k položených bloků což znamená že za vaši práci jste odměněni, je zde také úžasná komunita pokud něco nevíte stačí se zeptat a někdo vám pokaždé odpoví. Můžete také hlasovat, hlasovat můžete 2x každé 2 hodiny za hlasování dostanete vote klíč který otevřete na spawnu z vote bedny vám může spadnut ultra crate a z té je šance na spawner, spawnery si na serveru můžete vylepšovat, spawner můžete také dostat z prémiových úloh za položení 800k bloků. Na GoldSkyBlocku používáme emraldy jako platidlo. Pak je tu A-team, členi Admin teamu jsou často aktivní a také často pořádají eventy jako parkour, spleef a barvičky všechny jsou zábava i když někdy náročné ale i tak je to super :D

MyHead ,

27.8.2021

Podľa mňa je to najlepší skyblock server :) MyHead

Hnojuvka ,

26.8.2021

Dle mého názoru patří tento SkyBlock mezi nejlepší servery. A-Team je zde ochotný, vše vyřeší, byť někdy jsou až moc hodní. Server se stále zdokonaluje k lepšímu. Na serveru je až na několik málo výjimek vyspělá komunita, která jak už tomu bývá tvoří základ dobrého serveru.

Itsvasek ,

26.8.2021

Dobrý server, za zmínku stojí hlavně skvělá komunita, která je oproti jiným serverům dosti vyspělá. Server má množství vlastních inovací, které se jinde nevyskytují. Je zde aktivní a ochotný A-Team. Jestli bych měl serveru něco vytknout, tak jsou to eventy, které jsou primárně o štěstí nikoliv o skillu, což sice někdo ocení, já však nikoliv.

cecilienka ,

26.8.2021

Je to můj nej server miluju ho na normal serveru si fly musíš koupit ale tady ne což je nej a mám ráda ✅ a ❌ u vote (v tabulce) -cecilienka

Hadskrrr ,

26.8.2021

Server je na všechny strany super. Každou chvíli přichází nějaká novinka. Lepší komunitu si nemůžete přát, i když jsou zde výjimky :D. Doporučuji všem hráčům Skybloků. S pozdravem Hadskrrr :-)

Themothey_ ,

26.8.2021

+rep členům ATeamu za ochotnost a za to, že je každý druhý příjemný :)

SsebaRichman ,

25.8.2021

Na serveru se mi líbí, nic bych už nepřidával server je perfektní tak jak je :-)

JunnyGSB ,

24.8.2021

Lepší server nelze najít. Vše je free2play. Ranky za položené bloky, fly, god, výborně zpracované úlohy, eventy, komunita, aktivní a ochotný a-team, generátory na neziskatelne suroviny, server shop na téměř OP nástroje za získatelné suroviny, funkční a zdravá emeraldová ekonomika. Prostě jedinečný server, který nikde jinde není. Přijďte sami zažít zdejší atmosféru a zjistit, jaké další vychytávky můžete využít pro stavbu svého vysněného ostrova

TommyGSB ,

24.8.2021

Jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší Skyblock server na CZ/SK scéně pro opravdové srdcaře, kteří si nepotrpí na placené výhody, apod. Aktivní a stálá komunita skládající se z převážně dospělých a rozumných hráčů, aktivní a ochotný A-Team. Server vychází z klasické vanilla verze, s přídavkem pár pluginů, které hru příjemně ozvláštní a rozšíří možnosti klasického hraní. Všechny výhody si zde získáváte pouze hraním, takže má každý vlastní osud ve svých rukou. Co se týče novinek, majitel je velmi snaživý a neustále vymýšlí nové a nové věci, které po odzkoušení implementuje do hry. Naslouchá hráčům a snaží se vyjít vstříc všem návrhům, pakliže je to jen trochu rozumné a zrealizovatelné. Vřele doporučuji!