Servery

▶TrinityMC–Magie, SF, světy

Hledáš server, kde budeš moci hrát nevšední Survival / Semi-Vanillu? Chtěl sis udělat server, ale nevěděl jsi jak? U nás si můžeš udělat vlastní svět! Navíc vše je velmi propracované! Magie, Slimefun, doly, propracovaná ekonomika a samé moderní systémy! Server disponuje i automatickým přihlašováním pro origa a warez, a taktéž možností hrát z mobilu (stejná IP, přednastavený port) a stát se influencerem!

✨ Survival ✨
Survival zaměřený na mnoho způsobů hraní, kde si hráč má možnost vybrat svoji vlastní cestu k cíli. Může zvolit prozkoumávání Slimefunu s mnoha doplňky, také má možnost se vydat na ekonomickou cestu, kde bude vytvářet obchody 🛒 či prodávat. Pro případného fanouška RPG se zde nachází bossové 🐉, magie 🔯, dungeony, poklady 💰, speciální rudy ⛏️ a další. Jinak zde najdete klasické, ale přesto zajímavé věci jako jsou sluhy, nábytek 🪑, rezidence 🏡, alkohol 🍻, doly, a jiné... Taktéž si lze zakoupit prémiové výhody, stát se influencerem, hrát z mobilu & sledovat hru přes Dynmapu či Discord.

▶Unikátní prvky
◾ Magie
◾ Rozvinutý Slimefun
◾ Propracovaná ekonomika (aukce i sell)
◾ RPG prvky - bossové, poklady, dungeony
◾ Rezidence
◾ Alkohol, nábytek, sluhové...
◾ Doly, XP farmy, crates
◾ Hráčské obchody a warpy
◾ Kity, gadgety, speciální rybaření a očarování
◾ Dynmapa & chat hry na Discordu
◾ Pravidelné eventy
◾ A další...

🔮 Magie 🔮
Chtěli jste si někdy připadat jako kouzelník 🧙, jako je třeba Harry Potter? Neuchvátil Vás čarovný Minecraft? Zkuste náš server, kde můžete zažít spoustu plnohodnotných čarovných zážitků bez módů! Navíc, pro zpestření máme i modifikační balíček. Připojte se, prozkoumejte svoje první kouzla na své hůlce, vylepšujte je a učte se nová. Mimo to můžete zápasit s různými červy, hady 🐍, létat na koštěti 🧹 a mnoho dalšího.

🔧 Slimefun 🔧
Využijte velmi propracovaný Slimefun s mnoha doplňky v kompetitivní hře, kde vždy vše běží na nejnovější verzi. Změnili jsme spoustu nastavení k lepšímu. Můžeme také zmínit reálné jídlo 🍔, pěstování stromů 🌳, explozivní věci s poloměrem až 5x5 ⛏️, plno nástrojů 🛠️ a strojů 🖥️...

🐉 RPG prvky 🐉
V kompetitivní hře můžete najít i těžební svět, který není obyčejný. Najdete v něm obrovské množství dungeonů, generaci náhodných pokladů 💰 a opravdu speciální strašidelná monstra 👹, případně lze vyvolat bosse 👾.

🛒 Ekonomika & zajímavé funkce 🛒
I na kompetitivní hře najdete ekonomiku 🛒. Vydělávat peníze 💰 lze 2-8 prácemi 💼, kde je výběr opravdu velký, hlasováním 🗳️, za odehraný čas 🕒, hádáním kvízů, otevíráním truhel, prodáváním přes /sell, obchodováním s jinými hráči přes /trade, vedením vlastního obchodu, prodáváním speciálních ryb, dáváním předmětů do aukcí... Jako zajímavé funkce můžeme nabídnout nábytek, alkohol, sluhy, doly, poklady, rezidence, líhně, XP farmy, vizuální efekty a hlavně žádné lagy 🚫.

💥 Čisté vlastní světy (Volná hra) 💥
Semi-Vanilla je u nás téměr čistá bez žádných pluginů. Jsou zde dobrovolně zakládané rezidence 🏡 a různé kosmetické věci 💄, které nenarušují požitek z hraní. To nám umožňuje plynulý chod serveru na nejnovější verzi. A nezoufejte, i tak zde najdete něco speciálního. Například si můžete vytvořit vlastního obchodníka (klidně i na spawnu), přeskakovat noc 🌙 (když bude většina hráčů spát), hlasovat o části dne, využívat interakční efekty 💥 a další. Jsme otevření nápadům, které bychom mohli v budoucnu přidat. Taktéž si lze zakoupit prémiové výhody, stát se influencerem, hrát z mobilu & sledovat hru přes Dynmapu či Discord.

▶ Unikátní prvky
◾ Vlastní světy (přizpůsobitelný)
◾ Možnost hrát Skygrid, Creative, SkyBlock, Vanillu...
◾ Možná změna GM, PvP, fly během hry
◾ Rezidence
◾ Hráčští obchodníci a warpy
◾ Gadgety
◾ Dynmapa & chat hry na Discordu
◾ Pravidelné eventy
◾ A další...

🌍 Funkce vlastních světů 🌍
Již jste přemýšleli, že chcete hrát někde sami s kamarády 👪, udělat server a mít ho soukromý 🔒, či veřejný s mnoho možnostmi, jako změnou typu hry, obtížnosti a PvP stavu ⚔️, ale neměli jste dostatečné technické znalosti 🔧 ? Udělejte si u nás vlastní svět a splňte si tím svůj sen! Můžete si vybrat mapu 🗺️, generaci světa a mít svůj Nether i End.

▶ Odkazy
◾ MC server: play.trinitymc.eu, lze hrát i z mobilu, verze ideálně nejnovější
◾ Web: https://trinitymc.eu/
◾ Discord: https://discord.mcreunion.eu
◾ Facebook: https://www.facebook.com/mcreunioneu/
◾ Instagram: https://www.instagram.com/mcreunioneu/
◾ Twitter: https://twitter.com/mcreunioneu