MTCraft Network

KVALITNÍ ANTICHEAT | PREMIUM LOGIN | ANTIBOT A PROXYSCRAMPER | VYSPĚLÁ KOMUNITA | KONTROLA CHATU | ENHANCED BLOKY a mnoho dalších věcí, které jinde nenajdete! NOVINKA! Noví hráči nyní získají VIP ZDARMA! Co na serveru najdete? Enhanced Survival server, připraveny jsou SkyBlock, BedWars, RPG a Battlegrounds servery. O serveru MTCraft Survival MTCraft Survival je Enhanced survival server, který tě jen tak neomrzí. Už tě přestávají bavit klasické, na ekonomiku jen zaměřené, survival servery? Tak tento server je určený právě pro tebe! Enhanced survival obsahuje nejen ekonomiku, ale také tzv. Enhanced bloky. Tyto bloky nahrazují standartní účelové bloky v Minecraftu (například pece) za jejich vylepšenou variantu, a těchto bloků je několik! Tyto bloky ti přidají nádech techniky do hry a navíc je můžeš i automatizovat!

NázevMTCraft Network
IP adresamc.matildatm.eu
Online0/2000
Webová stránkahttps://www.matildatm.eu
Verze§aPřipoj se! »»» §7» §6§l0§c§l/§6§l2000
Poslední aktualizace4.7.2019 21:35:19
Hodnocení2.7/5

Recenze

Celkové hodnocení: 2.7/5

OveCZ , , Nahlásit

Oveho Upřímné Recenze xd Takže.. Spawny jsou hodně pěkné, mapy taky. Servery se Slimefunem moc nemám rád, taky tam nejsou žádné speciální věci. Takový klasický survival, bych řekl Hvězd dávám sice jen 3, ale je to trochu lepší než to, spíš nějak 3.3-3.5*, ale na to abych dal 4 hvězdy to nebylo.

4dice , , Nahlásit

Plusy: -Pěkný spawn -Pěkné rewardy v truhlách Mínusy: -Většina věcí je mimo provoz -Většina pluginů není přeložená In conclusion, tenhle server je celkem v pohodě. Většina věcí, co tam je tak ještě ani neexistují, nebo nefungují. Server so od té doby, kdy jsem vydal první recenzi zlepšil, takže zvyšuju hodnocení na 3/5.

Nistic , , Nahlásit

Později možná zvýším hodnocení.

Statistiky

7.12.2019