MTCraft Network

KVALITNÍ ANTICHEAT | PREMIUM LOGIN | ANTIBOT A PROXYSCRAMPER | VYSPĚLÁ KOMUNITA | KONTROLA CHATU | ENHANCED BLOKY a mnoho dalších věcí, které jinde nenajdete! NOVINKA! Noví hráči nyní získají VIP ZDARMA! Co na serveru najdete? Enhanced Survival server, připraveny jsou SkyBlock, BedWars, RPG a Battlegrounds servery. O serveru MTCraft Survival MTCraft Survival je Enhanced survival server, který tě jen tak neomrzí. Už tě přestávají bavit klasické, na ekonomiku jen zaměřené, survival servery? Tak tento server je určený právě pro tebe! Enhanced survival obsahuje nejen ekonomiku, ale také tzv. Enhanced bloky. Tyto bloky nahrazují standartní účelové bloky v Minecraftu (například pece) za jejich vylepšenou variantu, a těchto bloků je několik! Tyto bloky ti přidají nádech techniky do hry a navíc je můžeš i automatizovat!

NázevMTCraft Network
IP adresamc.matildatm.eu
Online0/2000
Webová stránkahttps://www.matildatm.eu
Verze1.7.2-1.15.1
Poslední aktualizace27.12.2019 18:11:28
Počet hlasů107
Nejlepší hlasující
(Celý seznam)
1. ill_crow - 27 hlasů
2. Makar0ny_ - 23 hlasů
3. Bobman_Czech - 18 hlasů
Hodnocení4.2/5

Recenze

Celkové hodnocení: 4.2/5

4dice_xd , , Nahlásit

Byl jsem vyprovokován na změnu této staré recenze, kde jsem ''NeStRáViL dOsTaTeK čAsU'' na serveru, a ještě to bylo dost urážlivé. Tak jsem tam šel znova, abych to upravil... Plusy: -Pěkný spawn (normální i survival) -Enhanced survival a slimefun -Tipy a ''hry'' v chatu -Pig spawnery na spawnu Mínusy: -Podivný sněžící efekt na spawnech -//replace water packed_ice na spawnu z jednoho ''rohu'' na druhý -Otravný zvuk při scrollování hotbaru -Nepřeložený plugin na Gadgets -Na začátku matoucí tab In conclusion, tenhle server je... No, řekněme že meh. Stav je plus mínus stejný jako ve staré recenzi, takže i tak dávám 3/5 A jen tak pro informaci, NA SERVERU JSEM STRÁVIL DOSTATEK ČASU NA HODNOCENÍ A HLEDÁNÍ NEJMENŠÍCH DETAILŮ NA RECENZI. Děkuji za pochopení :) A kdyby něco, NAPSÁNO 19.12.2019 A ještě něco - KAŽDÝ MÁ VLASTNÍ NÁZOR!

byJirka, , Nahlásit

Pozitiva + hezké mapy + málo hráčů, takže není spam + není to jako na polovině CZ/SK Survival serverů (/warp end, /warp nether) + VIP ZDARMA NA MĚSÍC?! No neber to!!! Negativa - poslední dobou to trošku padalo (ale už to asi vyřešili a nic nepadá :)) - otravná optimalizace serveru, ale dá se to vydržet Celkové zhodnocení - Server je hezký, není co vytknout. Všechno je na spawnu zakomponované, aby to nebilo do očí. Člověk si může vybrat jestli chce hrát na Enhanced nebo Vanilla Survival. Ocenil bych přidání SkyBlock (prý se to, ale blíží). Majitel je hodný, dokáže se vším pomoct.

DejwidGaziCZE, , Nahlásit

Tak dívejte se lidi.. Co tak čtu ty recenze co napsali hráči tak nemají na serveru nahráno ani 10minut... Ja na tom serveru mám nahráno cca 90hodin a do toho tam ještě dělám Buildera a můžu říct že těm server je úplně bomba. Hráči jsou si rovni nikdo si na nic nehraje a kazdej si pomáhá.

OveCZ , , Nahlásit

Oveho Upřímné Recenze xd Takže.. Spawny jsou hodně pěkné, mapy taky. Servery se Slimefunem moc nemám rád, taky tam nejsou žádné speciální věci. Takový klasický survival, bych řekl Hvězd dávám sice jen 3, ale je to trochu lepší než to, spíš nějak 3.3-3.5*, ale na to abych dal 4 hvězdy to nebylo.

Statistiky

24.1.2020