Naffarin.eu

Náš server a naše komunita je tu pro všechny, jenž si chtějí zahrát starý dobrý minecraft tak jak byl stvořen bez zbytečných pluginů a pouze s minimem základních příkazů. Nenalezneš u nás žádné rezidence, takže se u nás nemusíš bát stavět neomezeně s kamarády cokoli vám dovolí vaše fantazie. Stavby pro tebe pohlídá nás ochotný admin team, jenž je vybaven spolehlivými nástroji, které dokáži škůdce odhalit, odstranit a opravit jakoukoliv škodu během pár sekund. Chceš li se o serveru dozvědět víc, navštiv náš web nebo Discord, kde nás můžeš přímo kontaktovat. Web: https://naffarin.eu/ Discord: https://discord.gg/xDaCfqA

NázevNaffarin.eu
IP adresamc.naffarin.eu
Online9/25
Webová stránkahttps://naffarin.eu
Verze1.15.2
Poslední aktualizace5.3.2020 16:07:16
Počet hlasů3
Nejlepší hlasující
(Celý seznam)
1. Green_Knight|CZ - 1 hlasů
2. Green_KnightCZ - 1 hlasů
3. cltWilly - 1 hlasů
Hodnocení4.3/5

Recenze

Celkové hodnocení: 4.3/5

Anonymní uživatel,

Na serveru jako takovém hraji už nějaký ten pátek a z osobních poznatků musím říct, že na serveru se hrát dá. Nejsou tam žádné zbytečnosti, které by hru narušovali a nebo hráči dopomáhali ulehčit survival. Ovšem pár věcí bych vytknul, například složitost placení VIP při volbě placení Bankovním účtem, PayPalem a další... S tím souvisí nevyváženost výhod VIP Pokud si zakoupíte VIP+N (O 50Kč dražší jak VIP+) jako výhodu dostanete prefix, kit Master (který obsahuje Beacon, Emeraldy a Iron Armor na koně) a výhodu že neztrácíte XP po smrti. Jinak je to identické s VIP+ úrovní. Dále bych navrhnul lepší způsob měny a možnost vydělávání měny a nakonec zobrazení prefixů přímo nad hráčem, podle barvy se těžko poznává co za postavení na serveru má a nemuset otvírat tablist. Jinak jak říkám skvělý server se skvělou komunitou, určitě doporučuji zajít a vyzkoušet.

Andrew_120cz,

Podle mého názoru je Naffarin super semi-vanila server, který tě jen tak neomrzí. +Ochotný A-Tým +Skvělá komunita Nejsou zde resky, ale to znamená, že nejste omezeni a můžete stavět cokoliv chcete. A i kdyby vám někdo stavbu poškodil, A-Team vám to opraví. Pokud si chcete zahrát survival s minimem pluginů, běžte na Naffarin.

Vojta147,

ok i quess (cca 100hrs on record)

Anonymní uživatel,

+ valnou většinu ochotný a aktivní A-Team + jeden z nejlepších semi-vanila serverů v ČR + funkční majitel Myslím, že je dobrý nápad se tam jít podívat :)

MenoK,

Rozhodně jeden z nejlepších semi-vanilla serverů u nás.

Odpověď od Naffarin.eu

Děkujeme za kaldné hodnocení

lupiik__,

Tento server je cancer, ani na něm nejsou základní příkazy jako /warp. Nedoporučuji.

Odpověď od Naffarin.eu

Milý lupiiku, náš server nepoužívá žádné warpy, protože místo nich používáme command bloky. Cokoliv hráči potřebují, tak je úmístěno na našem spawnu

4dice_xd ,

Plusy: +Aktivní a pomáhající ATeam +Propracovaný spawn (a stavby celkově) +Starter kit na začátku +Rychlé kácení stromů +Skvělá komunita Mínusy: N/A In conclusion, tohle je doopravdy úžasný server. Pluginy, funkce a ostatní fungujou skvěle, stejně jako komunita. Enough said. Za mě krásných 5/5!

Statistiky

19.9.2020