Orbis | 1.16.2 - Vanilla+WL

Vítejte u prezentace serveru Orbis Orbis je pravý, nekompromisní vanilla server. Nenajdeš zde žádné teleporty, warpy, kity, VIP s fly nebo GM. Veškeré pluginy na serveru jsou pouze v zájmu údržby a ochrany serveru. Zaměřujeme se na vytvoření menší, kvalitní, přátelské, stabilní komunity, a proto server před všemi škodnými individui chrání whitelist, na který se lze přihlásit formou přihlášky na našem Discordu. Po připojení již nic nebrání tvé fantazii a můžeš se plně zapojit do života v naší komunitě. Těšíme se na tebe. :] Discord: https://discord.gg/h92c2s7 Web: https://orbis-server.eu Info o náboru se dozvíte v sekci whitelist na našem discordu.

NázevOrbis | 1.16.2 - Vanilla+WL
IP adresa89.203.193.101:27795
Online5/20
Webová stránkahttps://orbis-server.eu
Verze1.16.2
Poslední aktualizace10.9.2020 15:36:27
Hodnocení5.0/5

Recenze

Celkové hodnocení: 5.0/5

TenPolakDvop,

Skvělý server Gud A-TEAM NIKDO ME NEMÁ RÁD Ale mám tam kamarády

Khajit_,

Server mě už od mého prvopočátku nehorázně moc pohltil. Komunita milá a přátelská je to opravdu místo kde se rád vracím. Byl to úžasný pocit moct být na začátku kdy si komunita budovala to co tam je teď. Nepotkal jsem zde jen dobré lidi, ale i velmi dobré přátelé. Rozhodně doporučuji vyzkoušet a doufám, že se potkáme.

Naadir,

Server jsem si velmi oblíbil a to v podstatě od první chvíle. Kluky znám, takže jsem věřil, že to bude pecka. Server běží jako vanilla a taky je tak provozován. A-team se o server dobře stará, a ve chvíli, kdy nastane problém začíná se řešit, s hráčema spolupracuje a hraje s náma taky vanillu, nepoužívaj žádné výhody, které by je jakkoli zvýhodňovali před všema ostatníma. Spolupráce hráčské komunity mi přijde opravdu úžasná, a velmi příjemná. Lagy na serveru jsou přívětivé, a za mě můžu říct, že nejsou už ani časté. Je vidět snaha vést server FAIR play, pomáhaj si, pořádání společných akcí, projektů apod. Za mě se opravdu vyplatí zkusit štěstí zde, pokud opravdu hledáte vanillu se vším všudy ;)

MCBlackCZ,

Výborný server s úžasnou komunitou. Mnoho milých lidí, co jsou ochotní kdykoli pomoct. To samé A-Team. Prostě pecka! 3

4dice_xd ,

Možná to bude pro někoho překvapení, ale já se tu rozepisovat nebudu... Jelikož tu není dost věcí na rozepsání lol Takže... Komunita, je skvělá, A-Team taky... Jediným mínusem jsou asi lagy, které znevýhodňují při boji s pillagerama, atd. Jinak je to skvělý server, a dávám 5 hvězd! Doporučuji zajít.

Statistiky

19.9.2020