Breakpoint 1.12.x - 1.14.3

Vyzkoušej si jedinečnou PVP arénu Breakpoint! Dokážeš se umístit v žeříčku nejlepších? Založ si svůj klan a probojuj se s ním do síně slávy. Na našem serveru tě čeká 8 unikátních postav - Šermíř, Lučištník, Rytíř, Chemik, Ninja, Těžkooděnec, Pyroman a Černokněžník! Máš na výběr z několika herních módů - jsi zkušenný spoluhráč nebo ostřílený sólista? A navíc lze v obchodě nakoupit různá vylepšení do arén za emeraldy, které získáš v průběhu boje. Máš na to? Dokaž to, připoj se nyní!

NázevBreakpoint 1.12.x - 1.14.3
IP adresaplay.projectsurvive.cz
Webová stránkahttp://projectsurvive.cz/
Verze1.2.x - 1.4.3
Poslední aktualizace9.9.2019 20:51:27
Hodnocení4.0/5

Recenze

Celkové hodnocení: 4.0/5

Tarrent, , Nahlásit

Najlepší server aspoň medzi CZ/SK (možno aj svetovo v tej dobe) na formu PvP aký kedy existoval. Škoda že je dnes vypnutý, zrejme kvôli neaktivite hráčov a malej podpore na pojazd serveru. Strávil som na servery hrozne vela času, či už ráno, večer, v hoci akých hodinách a s niekým sa zabával. Bolo toho tu dosť na typ ukradni nepriatelovi vlajku, deatmach a iné.. Vela možnosti vo vybere class-y a nakupovaní rôznych doplnkov, ak si dobre pamätám tak aj za hernú menu. Ak by sa server znova sprovoznil, vratila sa komunita a podporoval by ho so mnou ešte niekto tak by som bol ochotny ho podporovať znova ako kedysi. Na tie staré zážitky nikdy nezabudnem. :) - (sponzor) Matisek_SVK (teraz už "Tarrent")

4dice_xd , , Nahlásit

Plusy: -Přeložené pluginy -Pěkné stavby Mínusy: -Poněkud matoucí shop -Jakmile se připojíte do hry, není cesty zpět (ne narážka na SAW či něco takového to není) In conclusion, tenhle server není nejlepší, ale ani nejhorší. Pár věcí by se tu dali vylepšit, jinak je to docela ok. Dávám 3/5

Statistiky

7.12.2019