Sionax Gaming [1.8+]

Nový server založený ke konci září, který se zaměřuje na klany, tedy frakce. Každý hráč se spawne na náhodném místě v přírodě a snaží se o přežití mezi hráči. Můžeš buď být mírumilovným hráčem nebo hráčem, který se snaží dobývat ostatní hráče. Na serveru neexistuje nic jako "residence" ani ochrana světa, tudíž je na Vás, jak moc dobře si zabezpečíte svůj úkryt. https://discord.gg/ggU5yWp

NázevSionax Gaming [1.8+]
IP adresa89.203.193.125:33150
Online0/20
Verze[1.8+]
Poslední aktualizace26.10.2019 21:44:52
Hodnocení4.0/5

Recenze

Celkové hodnocení: 4.0/5

Z0C_Jac0b, , Nahlásit

Dle mého se jedná o celkem špičkový server. Jsou tam ochotný lidé, co vám vždy pomůžou přidalo se tam spoustu updatů, takže doporučuju se na server stavit.

lex0.- aka Jahoda, , Nahlásit

Server sám o sebe je dobrý, aktívny A-Team. Je to jediný PRISON server. Šikovní majitel a hráči. 5/5 SERVER !!!. Go try this server bro.

killer15889, , Nahlásit

tento server je jediný CZ/SK prison server a je to veľká zábava

semspoko_, , Nahlásit

Nechápu recenze těcho dvou "recenzentů", kteří jsou asi vážně výborní, když na serveru nestráví ani 5 minut a vše potřebné se dá dohledat na Discordu. Survival i SkyBlock má rozšíření v receptech, shop není třeba přidávat, když tu je ChestShop. Je tu taktéž Prison, který také něco málo nabízí, nedávno byly přidány zajímavé PVP itemy. Těším se na PVP arénu.

OveCZ , , Nahlásit

Ok, Spawn je v pohode. A-Team na serveru v dobe toho jak jsem tu byl nebyl, nemohu posoudit jejich chování Zkoušeli jsme skyblock, a je to skyblock co najdeš na každém druhém serveru, Nejsou tu ani shopy, což se mi tbh moc nelíbí. Takže jako, server je ok ale asi se tu vracet nebudu, Pokud budou tam shopy a možná něco dál, možná bych hodnocení zvýšil.

4dice_xd , , Nahlásit

Tenhle server je prázdný jako můj mozek během testu z Dějepisu. Kromě Skyblocku je tu i survival, and that's all...

Statistiky

15.11.2019