Servery

Tento server byl označen jako neaktivní. Neaktivní servery se nezobrazují na hlavní stránce server listu.

Spline 1.18.2

Minecraft server Spline je novo založení server ktorí je určený len pre milovníkov survivalu alebo pre tvorcov map. Náš server má dlhodobu históriu kedisy fungoval pod názvom avalon adventurer ale kvôli technickým problémom zo strany hostingu sa celý server rozpadol. Ale rozhodli sme sa ho uživiť a teraz na novom a lepšiom servery. Server prešiel obrovskými zmenami čo sa týka od starej avalands adventurer a to sú:

-survival, end a nether svety sú vygenerované premiovým pluginom Iris. tak si užijete oveľa prepracovanejšie dobrodružstva!

-klasický plugin residencie bol nahradený za novú a prémiovejšiu alternatívu a to je lands!

-help po novom nikdy nebol lepší ponúkame /help s rozhraním kde sa pár klikami dozvieš všetky potrebné informácie alebo stačí navštíviť web.

-VIP výhody sú všetky za hernú menu! Alebo na základe tvojej aktivity na servery ju môžeš získať zadarmo! To znamená ,že u nás nenájdeš žiadne Pay To Win všetko môžeš získať poctivým hraním.

-Ponúkame aj spičkový plugin ktorí ti pridá extra inventár príkazom /backpack

-Prepracovaná ekonomika kde môžeš si kúpiť cez /shop čo chceš alebo môžeš predať tvoj item do aukčného trhu a to neni všetko! Môzeš aj obchodovať s hráčmi.

A to neni všetko! Náš server beží na najnovšej verzií 1.18.1 a môžeš sa pripojiť aj cez warez účet. Ak sa chceš dozvedieť viac navštív discord alebo minecraft server a opýtaj sa náš :)