Servery

Abyssal

Hledáte server, který vám poskytne více, než jen standardní vanilla Minecraft? Rádi hrajete různé druhy serverů? Tak přesně pro vás je tady projekt Abyssal.cz

U nás můžete najít dedikované servery na: Fantasy, Oneblock, Empire Survival (RPG+Města), Vanilla, Creative a minihry!

<strong>Fantasy</strong>

Server Fantasy je nejnovějším přírůstkem našeho projektu a jeho hlavní chloubou. Jedná se o výrazně modifikovaný Slimefun, který přidává výrazné prvky magie. Potěšíme i fanoušky anime a DnD, jelikož vám umožníme ovládat základní elementy, čímž PvP, PvE i prozkoumávání přírody dostává nový rozměr a stovky hodin zábavy!

<strong>Oneblock</strong>

V poslední době velmi oblíbený modpack mezi hráči – začínáte s jedním blokem, který se neustále obnovuje a z něhož můžete získávat nové materiály. Pamatujete na doby, kdy byl populární Skyblock? Tak Oneblock je jeho moderním následovníkem, který se nenechá zahanbit!

<strong>Empire Survival</strong>

Pro fanoušky RPG žánru máme připravený Empire Survival server. Staňte se vládcem vlastního města a území, udržujte diplomatické vztahy se svými sousedy nebo expandujte pomocí čiré síly! Taktika je čistě na vašem zvážení. Budete prvním vládcem s vlivem na celém serveru?

<strong>Creative</strong>

Obsahově nejnabušenější na CZ/SK scéně a jeden z top Creative serverů na světě! Buildeři u nás využijí kromě standardních pluginů i ty premiové, jako je např. Arceon, nebo pluginy připraveny na míru našimi developery. Zároveň vám umožníme si postavené stavby stáhnout. Můžete je tedy posléze využít na své další projekty a máte zajištěno, že váš čas nepřijde vniveč.

<strong>Minihry</strong>

Pokud se budete chtít odreagovat, můžete se svými přáteli přeskočit na jednu z našich miniher, aniž byste museli přepínat server. V nabídce momentálně máme Rocket Wars a Speed Builders.

Většina pluginů je adaptována přímo pro potřeby našeho serveru pro zajištění optimalizace herního zážitku. Tak na co ještě čekáš? Celý Admin Team a komunita hráčů se těší, až tě bude moci u nás přivítat!!!

 Podrobnosti

NázevAbyssal
IP adresamc.abyssal.cz
Online22/250
Webová stránkahttps://abyssal.cz
Discordhttps://discord.gg/rRVz7Vu
Verze1.7.5
Majitel KuboKuba
Poslední aktualizace5.5.2022 19:34:08
Počet hlasů 1264
Nejlepší hlasující
(Celý seznam)
1. Loki_CZE - 128 hlasů
2. Davcacz - 95 hlasů
3. Hawranos - 59 hlasů
Hodnocení4.5/5