Servery

DarkCraft

Survival • Eventy • Java/Bedrock edice [1.16-1.20.x]


O nás

Jsme československý Minecraft server, který se zaměřuje především na naši minihru Economy survival.
Tento server existuje již přes 1 rok a máme spoustu zkušeností, které jsme zpracovali a uplatnili do jednoho serveru, aby hráč měl perfektní a unikátní, přímo nekonečný zážitek možností, které se u nás dají dělat.
Připojení je možné i skrze Bedrock a port pro tuto edici je: 19132

| SURVIVAL ECONOMY

Na našem Survival serveru nalezneš převážně ekonomiku, takže když budeš mít dohraný kompletně Minecraft, tak se u nás opravdu nudit nebudeš. Na našem Survival serveru se především zaměřujeme na Levely, které získáváte především níčením bloků, pokládáním, zabíjením mobů a mnoho dalších možností. Taktéž u nás najdeš propracované bedny, ve kterých se nachází speciální texturepackované armory, které se fakt vyplatí vyzkoušet. Také při prvním připojení obdržíš kit, který se hodí pro začátky, abys nebyl hned na suchu bez věcí, jelikož výbava je u nás opravdu nutná, běžíme na nejtěžší verzi hry. Určitě znáš, když těžíš a dojde ti místo v inventáři, tak u nás se ti to nemůže stát, respektive může, ale máme na to řešení! Stačí napsat příkaz /batoh a otevře se ti menu, do kterého můžeš ukládat své věci. Máme u nás systém Residencí, BattlePass, Speciální Pety , Aukcí, Prací, Skillů, Shop a mnoho dalšího, takže se na našem Survivalu opravdu nudit nebudeš!

| SPEED BRIDGE

Minihra, kterou žádný český server nemá a je velmi žádaná. Po připojení si můžeš vybrat z mnoha tipů ostrovů, jako jsou například Halloween, Břízový ráj nebo dokonce Gotika a to pouze pro to, aby tvůj požitek ze hry byl přímo fantastický!

| EVENT SERVER

Taky u nás pořádáme pravidelné Eventy o VIP, o kterých informujeme u nás na Discordu.

| LOBBY

Myslím, že Lobby jsem měl zmínit ze začátku, jelikož na samotné se připojujete poprvé.
Na Lobby nalezneš pravidelné střídání ročních období. Co to znamená? To znamená, že na našem Lobby nalezneš Vánoční sezóny, Halloweenské, Letní, Jarní a mnoho dalšího.

Tak na co ještě čekáš?
Honem na server!
Děkujeme za hlasy pro server, moc si vás vážíme. <3

 Podrobnosti

Stav serveru Online (0/200)
IP adresa mc.darkcraft.cz
Verze 1.7.2-1.20.4
Webová stránka darkcraft.cz
Discord server discord.darkcraft.cz
Instagram @darkcraft.official
Počet hlasů 186
Hodnocení 3.2/5 (21 recenzí)
Majitel serveru  misakburianek
Datum přidání 26.4.2023
Poslední aktualizace 9.1.2024 13:15:19