Servery

GoldSkyBlock 1.20.X

Česká síť skyblock serverů


GoldSkyBlock - Síť skyblock serverů vždy na nejnovější verzi

Naše servery jsou:

 • Original GoldSkyBlock – server s tříletou tradicí
 • Hardcore GoldSkyBlock - extrémně těžká verze skyblocku pro ostřílené legendární hráče

Omrzeli se Ti obyčejné jednotvárné skyblock servery? Chtěl/a bys poznat server, kde na tebe čeká mnoho novinek, výzev, aktivní A-team a naprosto bezkonkurenční komunita hráčů, ze které se rychle stane Tvá druhá rodina? Pokud říkáš ANO, tak je to jasné, vítej mezi námi.

GoldSkyBlock original:

 • 7 počátečních tématických ostrůvků
 • Velikost ostrova je 800x800, dost prostoru pro ambiciózní projekty
 • Připravili jsme pro tebe 3 druhy generátorů, abys měl dostatek materiálu pro stavbu, první je klasický generátor na kámen a rudy, druhý je deepslate generátor a třetí je nether generátor s kompletní sadou bloků z netheru. Všechny generátory mají několik levelů účinnosti, čím vyšší level, tím vyšší šance na generování vzácnejších bloků.
 • Čeká na Tebe více než 450 úloh v celkem devíti kategoriích, jejichž plněním můžeš získat různé ranky před jméno a výhody, jako je například fly, nebo dokonce náš legendární vylepšitelný spawner. Za úlohy také dostáváš smaragdy, což je serverová měna, za kterou si koupíš třeba pěkně propečenou rybičku, ale také klidně netheritové nástroje. Jednoduše za smaragdy si koupíš vše od A po Z.
 • Určitě nechceš pracovat v dešti nebo sněhu, pro tento případ jsme si pro Tebe připravili nespočet biomů a můžeš si tedy vybrat kde chceš zrovna být. Biomy mají také vliv na spawnování zvířat, a proto jsme přesvědčení, že by k nim měl mít přístup úplně každý.
 • Chybí Ti na skyblocku některé nezískatelné itemy? Žádný problém, vymysleli jsme mnoho vlastních receptů, abychom Tě nepřipravili o plnohodnotný zážitek.

GoldSkyBlock Hardcore

 • Pro fajnšmekry jsme nachystali speciální a drsnou výzvu. Chceš si otestovat své znalosti a dovednosti naprosto extrémním způsobem? Přijď na náš Hardcore server a zjisti zda dokážeš přežít v tak krutém prostředí, které ti neodpustí sebemenší chybičku. Soubor náročných úloh je rozdělen do několika kategorií, začínáš jako prostý začátečník, ale vypracovat se můžeš až na Legendu serveru, díky čemuž získáš možnost létat na svém ostrově
 • Nejsou zde žádné vychytávky jako na originál serveru, ba naopak, některé herní mechanismy jsme dokonce výrazně ztížili. Zapomenout můžeš například na očarované knížky nebo diamantové nástroje a zbroj od vesničanů, i tak se k těmto vzácnostem lze postupně propracovat.
 • Serverovým platidlem je zde také smaragd. Avšak nakupovat lze například biomy, abys mohl plnit úlohy na specifická zvířata. Obchodům mezi hráči je zde úmyslně zamezeno. Vše si tedy musíš získat jen svou tvrdou prací a trpělivostí.

Všiml jsi si, že nikde není ani zmínka o penězích? Asi si myslíš že to snad ani není možné. Můžeš nám věřit, že za skutečné peníze si u nás nic nekoupíš, žádné výhody ani ranky, takže šrajtofli nech v kapse, nebudeš jí potřebovat. Jsme Free2Play a Free2Win, veškeré výhody získáš prostým hraním.

Teď už zbývá jen poslední záležitost. Jak se do našeho malého kousku ráje dostaneš? IP máš nahoře :)

 Podrobnosti

Stav serveru Online (7/50)
IP adresa mc.goldskyblock.cz
Verze 1.8.x-1.20.x
Webová stránka http://goldskyblock.cz/
Discord server discord.gg/C5T93GhFKe
Počet hlasů 3,451
Hodnocení 4.9/5 (34 recenzí)
Majitel serveru  lOlkOmOx
Datum přidání 4.11.2020
Poslední aktualizace 18.3.2024 16:05:26