Servery

MineTopia.eu [1.19-1.20+]👻

Survival, Ekonomika, Eventy, Slimefun 1.19+


Nábor A-Teamu na našem serveru: discord.gg/YUhqN6vGpb

Vstupte do světa nekonečných dobrodružství na serveru MineTopia.eu! Ponořte se do úchvatného prostředí plného tajemství, kde můžete budovat své sny, těžit vzácné suroviny a bojovat proti zlým bytostem. Získejte nové přátele, spolupracujte na epických projektech a soutěžte ve vzrušujících soutěžích. Nechte svou kreativitu volně proudit a vytvořte si svůj vlastní osud na serveru MineTopia.eu. Připojte se nyní a zažijte Minecraft zcela novým způsobem!

Na MineTopia.eu naleznete rozmanité herní módy, které splní veškerá vaše očekávání. Vyzkoušejte naši Survival hru a přežijte v náročném prostředí plném nebezpečí a záhad.

Neustále se vyvíjející server MineTopia.eu vám nabízí jedinečný herní zážitek s pravidelnými aktualizacemi, eventy a soutěžemi. Naše přátelská a aktivní komunita vás vřele přivítá a ráda vám pomůže s vašimi otázkami a nápady. Připojte se k nám na MineTopia.eu a objevte nekonečné možnosti, které Minecraft může nabídnout. Těšíme se na vás na našem serveru!

MineTopia.eu je místem, kde se vaše kreativita mění ve skutečnost. Vybudujte si vlastní království, postavte se do čela obchodního impéria nebo se stanovte nejuznávanějším dobyvatelem. Naše ekonomika vám umožní obchodovat, těžit a budovat svou vlastní prosperující říši.

Na serveru se konají epické události, jako jsou soutěže o vzácné ceny, questy plné dobrodružství a tematické akce, které udrží váš zájem stále živý. Spojte se se svými přáteli nebo se novými spoluhráči, abyste společně dosáhli nesmírných úspěchů a vytvořili legendární historii na MineTopia.eu.

Připojte se k nám a buďte součástí rostoucí komunity hráčů, kteří sdílejí vášeň pro Minecraft a touhu po dobrodružství. Na MineTopia.eu neexistují hranice pro vaše sny. Přijďte a začněte psát svůj vlastní příběh právě zde, na našem úžasném Minecraft serveru!

 Podrobnosti

Stav serveru Offline (0/0)
IP adresa playminetopia.eu
Webová stránka minetopiastore.tebex.io
Discord server discord.gg/YUhqN6vGpb
Počet hlasů 0
Hodnocení 3.0/5 (2 recenzí)
Majitel serveru  Stelpha
Datum přidání 8.7.2023
Poslední aktualizace 26.8.2023 14:09:32