PowaCraft

Pridaj sa k nám na novom Minecraft Economy serveri! Môžeš si užiť veľa zábavy s naším priateľským admin tímom na rôznych eventoch, porovnať si silu s ostanými hráčmi v našej PvP aréne, Skywars alebo Bedwars, mať ten najlepší ostrov na Skyblocku, zarobiť si peniaze a kúpiť si pozemok v Survival svete, alebo si iba tak stavať v Creative svete. Čakáme na Teba!

NázevPowaCraft
IP adresamc.powacraft.sk
Online4/30
Webová stránkawww.powacraft.sk
Verze1.15.2
Poslední aktualizace9.8.2020 19:24:43
Počet hlasů9
Nejlepší hlasující
(Celý seznam)
1. Powiss - 5 hlasů
2. Horse_Tina - 2 hlasů
3. GeN1uSs - 1 hlasů
Hodnocení5.0/5

Recenze

Celkové hodnocení: 5.0/5

_FantasticBuch_,

PowaCraft sa mi strašne páči, úžasná komunita, skvelý AT! Stavby, Lobbyčka, Mapy, sú very well done. Odporúčam checknuť tento server, každým dňom vám ľudia na ňom prirastu viac s viac k srdcu 3. Poď si zahrsts nami!

DjHugolin14,

Tento server je good pretoze majtel pomaha hračom ale chyba mi tam eggwars inač je to best server lepši jac hypixel chodte tam je mega

NeumisCeskyxDD,

PowaCraft je úžasný Minecraft server s milým A-Teamem, Je tam dosť miniher a skvělá ekonomika s Survivalem, Jsou tam minihry jako Skywars, Bedwars, Hunger Games atd... Kdyby vás nebavil Survival nebo Minihry, můžete si zahrát i Creative a skyblock. Má i dobré ceny za Vip od 10kč! Server velmi doporučuji.

marky154YT,

Je to zatiaľ najlepší server na ktorom som hral. Admin team je super. A owner pomáha iným hráčom.

zHardeonSK,

Tento server je super ma tu super minihry survival design a AT

Statistiky

18.9.2020