Servery

Mythic Realms

RPG / Surival / 1.20.4


🌟 Nábor do vývoje serveru 🌟

Mythic Realms hledá nadšené jedince, kteří se chtějí zapojit do vývoje našeho serveru! Pokud máte zájem přispět svými schopnostmi a kreativitou, připojte se k nám a pomozte vytvořit nezapomenutelné dobrodružství pro naše hráče!

🔮 Příběh a Tajemství: Prozkoumejte rozlehlý svět plný tajemných zákoutí a objevujte každý jeho koutek, kde se skrývají fascinující příběhy a nečekaná dobrodružství.

⚔️ RPG Systém: Vybudujte si svou postavu a zlepšujte své dovednosti, abyste mohli čelit výzvám, které na vás čekají v tomto ohromujícím prostředí. Bojujte proti temným silám a stanete se legendou tohoto světa.

🔥 Epické Questy: Přijměte výzvy od různých postav a vydejte se na dobrodružství, která vás zavedou do úchvatných krajů. Každý úkol vás čeká s novými překážkami a odhaleními, které vás ohromí svou krásou.

🌎 Generátor Světů - Terraform: Zážitek z prozkoumávání našeho světa ještě více umocní Terraform Generátor, který vytváří unikátní a nádherné krajiny, otevírající prostor pro nekonečná dobrodružství.

Připojte se k nám na Mythic Realms a staňte se součástí tohoto úžasného dobrodružství! 🌌

 Podrobnosti

Stav serveru Online (0/16)
IP adresa budget2.parime.cz:25604
Verze 1.20.4
Počet hlasů 0
Majitel serveru  Pepestream
Datum přidání 29.4.2024