SkyFox

SkyFoxMC je server zaměřený na SkyBlock. Najdete zde spostu vychytávek, naše vlastní pluginy, spoustu zábavy. Vše je v češtině a vše lze ovládat přes velmi intuitivní menu, bez znalosti příkazů. Samozřejmostí jsou pluginy typu TreeAssist, které ulehčují práci. Ovšem nemusíte se bát, zas tak jednoduché a nudné to nebude. Čeká Vás spousta lehčích i těžších úkolů, pravidelné eventy a další! Tak naviděnou na SkyFoxu!

NázevSkyFox
IP adresaskyfoxmc.eu
Online1/250
Webová stránkahttp://www.skyfoxmc.eu
Verze1.15.1
Poslední aktualizace25.1.2020 11:57:47
Počet hlasů4
Nejlepší hlasující
(Celý seznam)
1. Kesims - 4 hlasů
Hodnocení4.0/5

Recenze

Celkové hodnocení: 4.0/5

Rudulm_CZ, , Nahlásit

Celkem v pohodě server. Parádně zpracované menu - jde v něm udělat skoro všechno a je to mnohem rychlejší než psát příkazy - stačí zmáčknout F, párkrát kliknout a je to :D Všechno v češtině - to je určitě taky plus. Bohužel občas trochu lagy - ale není to až tak často, a občas se najde nějaká ta chybka, kterou však majitel obvykle hned opraví. Celkově v pohodě server, každopádně ještě je kam to posouvat. 4.5 hvězdy :)

4dice_xd , , Nahlásit

Plusy: -Vlastní Ostrov -Návody na spawnu -Úkoly Mínusy: -Občasné lagy In conclusion, tenhle server mě mile překvapil, že je trochu odlišný od klasických meh skyblock serverů. Návody na spawnu pomáhají hráčům, a úkoly zrychlí progress. Za mě 4/5

Statistiky

17.2.2020