FajnCraft.cz - SURVIVAL

FajnCraft.cz | 3/15 | 1.16.1 | Survival | Semi-Vanilla | Warez http://www.fajncraft.cz Přijď si k nám zahrát na náš semi-vanilla server. Náš server používá především pluginy k obohacení hry našim hráčům. Čeká tě u nás přátelská komunita, pár vychytávek a vylepšení aby se ti u nás líbilo a také přátelský a spravedlivý Admin team.

NázevFajnCraft.cz - SURVIVAL
IP adresaplay.fajncraft.cz
Online3/15
Webová stránkahttp://www.fajncraft.cz
Verze1.16.1
Poslední aktualizace28.6.2020 1:20:50
Počet hlasů305
Nejlepší hlasující
(Celý seznam)
1. ShiroHitsu - 73 hlasů
2. Bruzl - 24 hlasů
3. nuke - 23 hlasů
Hodnocení3.0/5

Recenze

Celkové hodnocení: 3.0/5

EliNNak ,

Server se mi moc líbí, nějaký dlouhodobý čas jsem tam strávil, koncept úplně čisté Vanilly, každopádně, i když se tam moc Griefeři nenacházejí, pořád se bojím o své stavby, které nejsou zareskované (Resky nejsou) tak bych uvítal nějakou tu "resku" (Např.: Plugin na nějaký ten Claim Land, nebo nějaký ten Grief Protect..) Každopádně se mi server líbí, prostě klasická Vanilla ;)

hráč,

dostal jsem ban za údajný xray

RegDinoNova814,

Zprvu bych chtěla poděkovat za milé přivítání na serveru, který, když jsem tři měsíce zpět přišla, byl docela aktivní. Dnes už jej hraje míň lidí, což je škoda. Chtělo by to trochu nakopnout a nahnat tam nové hráče, ať to tam zase žije. Dále by bylo třeba obnovit nether a end, jelikož tyto dimenze jsou stejně jako overworld už dlouho, ale narozdíl od něj by to neznamenalo "úplný začátek" pro hráče. Hráče by mnohem více bavilo, když by mohli objevovat fortressy a end city znovu. Stejně jako krajinu, ale je mizerné, že by to znamenalo nový začátek pro hráče stávající (mě by to nas*alo už jen z toho důvodů, kolik tratě jsem tam postavila :-D). Jinak komunita se zdá být fajn, takže opovržení nebo ignorace se bát určitě nemusíte.

Statistiky

18.9.2020