Jokerland.eu

Tento server je skrytý.

Pozývame vás na survival server s rezidenciami, obchodovaním, jobs, ochranou inventáru - bez dolov, pvp, minihier a adminshopu. Dostatočne veľké rezidencie sú výhodou pre náročných staviteľov. Na hlavnej mape je vypnutý spawn phatoma, takže nespavci môžu v kľude hrať (Phantoma môžete stretnúť pri potulkách mining svetom). Hlavným platidlom je emerald, za ktorý vám vymení tovar niekoľko obchodníkov. Server je určený len pre vlastníkov originál účtov, warez nepodporujeme. Ak máš rád poklidnejšiu komunitu zameranú skôr na stavbu ako minihry a eventy, sme tu akurát pre Teba. Server je jediným oficiálnym pokračovateľom serveru Joker CZ/SK, ktorý bol na scéne 4 roky (2014-2018)

NázevJokerland.eu
IP adresamc.jokerland.eu
Online0/8
Webová stránkahttps://jokerland.eu
Verze1.14.4
Poslední aktualizace27.8.2019 19:25:02
Hodnocení3.7/5

Recenze

Celkové hodnocení: 3.7/5

EliNNak ,

+ Pěkný spawn + Server je hezky nastavený + Časté reakce a hádanky v chatu (Odměna za výhru) --- - Server není v něčem speciální (Klasický survival) Průměrný obyčejný survival, nic víc.

Nime_ria,

Celkom slušný nepreplácaný server pre tých, čo nemajú radi veľkú komunitu. Výhodou je že je len pre originálky, takže netreba riešiť že vám niekto zabral nick. Podstatné informácie sú zhrnuté v jednom príkaze, takže sa netreba na všetko vypytovať.

4dice_xd ,

Plusy: -Pomoc v Boss Baru -Žádné zbytečné doly -Pěkný spawn Mínusy: -Občasné lagy -Částečně nepřeložené pluginy -Server se ani trochu nepodobá ''Origo Serveru'' in conclusion, tenhle server je.... No docela průměr, místy podprůměr. Jak říká server, je to jen pro ''origo hráče'', ale od toho bych čekal víc. Víceméně se o podobá spíše klasickému generic warez serveru. Za mě 3/5

Statistiky

6.8.2020