Servery

VindeMiatriX

Průměrné hodnocení

4.8/5

Sdělte ostatním svůj názor

vyžaduje přihlášení

Kristian,

15.1.2021

Jak psal hrac Kozi vyborny survival je to takt vyborny survival ale su někdy lagy no :D

KoziNozka,

14.9.2020

Netřeba slov, přijďte si zahrát a sami uvidíte. Za mě super AT, super lidi a sem tam otravná moucha, jako všude jinde co si přijde jen zaprovokovat. Admin Team s rozumem. za mě úplně TOP survival. Doporučuji :)

vojo,

22.8.2020

super server

Letadilko,

21.8.2020

Tento server jsem našel více méně náhodou, ale od první chvíle hraní, jsem byl nadšen. Server je skvělé nastavený, téměř vůbec se nelaguje. Nejvíce mě zde stejně překvapil A-T, ten naprosto skvěle komunikuje s hráči, vždy rád poradí, a pomůže vyřešit jakýkoliv problém. Komunita jako celek je zde taky perfektní, hráči nejsou toxičtí, chovají se slušně a jsou vstřícní. Konají se zde taky často eventy, nebo si člověk může zaskákat parkour, na kterém jsou 4 mapy. Každá mapa má jinou obtížnost,a za doskakani čeká člověka skvělá odměna. Naprosto jedinečný survival server. Doporučuji ho přinejmenším vyzkoušet ;)

EleajtVMX,

20.8.2020

Nejlepší survival server, který jsem mohl najít. Server má super AT. Doporučuji lidem, kteří chtějí hrát survival a mít u toho klid.

Just_Good_02,

14.5.2020

Krásný server, supr AT. Trochu mě štve že tam je poměrně málo hráčů. A občasné lagy ale to se přetrpět. Velice pěkný server dávám 5stars :)