Servery

AshCraft

Survival server 1.19


O nás

Vítej na AshCraft. Pokud hledáš zaběhnutý server se skvělou komunitou, která ti kdykoliv ochotně pomůže, jsi na správném místě. Nejdůležitější je pro nás pohoda, zábava a klid na hru. Na serveru tě kromě obrovského a stále neprozkoumaného světa čeká opravdu přátelský a ochotný admin team. Pokud tě baví survival a rád obchoduješ s jinými hráči, ve hře jako takové nebo ve vlastním obchodě, chceš residenci, home, back a teleport do přírody a dynmapu světa o poloměru 25 000 bloků zdarma, neváhej a přidej se k nám.

Co ještě u nás ještě můžeš nalézt?

Na serveru si velmi vážíme aktivních hráčů, proto každý den dostaneš denní odměnu a zajímavou odměnu za hlasování.
Zabavit se můžeš při MiniHrách, pravidelných sezónních akcích a soutěžích, nebo v PVP aréne, anebo v naší ZOO. O adrenalin se postará jednou za čas noc plná efektů Krvavý měsíc, během kterého můžeš bojovat se silnějšími moby. Pokud vyhraješ, dostaneš dia, zlato, případně železo.
Na serveru funguje také několik hráčských obchodů. V obchodech najdeš zajímavé ceny na vše co ke hře potřebuješ. Tvé stavby a majetek budou díky pluginům na našem serveru v bezpečí. Server je vyladěn a běží na výkonném zařízení, bez výpadků a zpomalení.
Více rezidencí, domovů, batoh, speciální klíč k bedně a další výhody získáš zakoupením předplatného https://www.ashcraft.cz/payments.php

Hráči a admin team aktivně komunikují kromě chatu na serveru také přes náš Discord https://discord.ashcraft.cz. Na Discordu najdeš i všechny důležité informace.

Detailní informace, seznam všech dostupných příkazů a informace o předplatném najdeš na našem webu https://www.ashcraft.cz.

Server funguje od 5.3.2022 a neustále ho rozvíjíme a posouváme dál. Nejdůležitější je pro nás pohodové a bezpečné prostředí pro hru. Server je survival a momentálně běží na verzi Purpur 1.19.3.
Server je dostupný pro original Minecraft i pro Warez hráče.

A ještě jedna důležitá informace. Nepište nám prosím, jestli můžete být součástí admin teamu.
Až budeme někoho chtít, tak se sami ozveme. Prvním předpokladem stát se součástí admin teamu je aktivní hra na serveru, tak směle do toho.

 Podrobnosti

Stav serveru Online (0/100)
IP adresa ashcraft.cz
Verze 1.19.4
Webová stránka www.ashcraft.cz
Discord server discord.ashcraft.cz
Počet hlasů 374
Hodnocení 5.0/5 (1 recenzí)
Majitel serveru  AshKiano
Datum přidání 5.3.2022
Poslední aktualizace 8.2.2023 23:15:09