Servery

WarfareMC.eu

Survival Slimefun • Survival • OneBlock • Survival SMP


| O SERVERU

WarfareMC je Java/Bedrock 1.19 server zaměřen primárně na Survival herní módy, které se vzdalují od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů. Zároveň se pyšníme velkým obsahem Vlastních Pluginů, které hráče vždy oslní.

Najdeš u nás Survival RPG, Survival Slimefun, OneBlock a Parkour
Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat <3

| SURVIVAL SLIMEFUN

Náš nejpopulárnější a nejstarší server se řadí mezi NEJLEPŠÍ SLIMEFUN SERVERY na České a Slovenské scéně dle hodnocení hráčské komunity.

Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!

| SURVIVAL

Survival je náš nejnovější přírustek mezi servery. Nevyhovuje ti Slimefun, vyzkoušej Survival!

Server nabízí Speciální generaci světa, Custom Enchanty, Black Market, Skilly, Classy, DUNGEONY, Nové Moby a mnohem více originálních, RPG prvků, které jinde na České a Slovenské scéně nenajdeš.

| ONEBLOCK

Jedinečný OneBlock server zaměřený čistě na RPG. Běžíme na vlastním OneBlock systému, který je založen na SuperiorSkyblocku, takže se nemusíte bát, že se bude jednat o klasický OneBlock, který je všude.

Náš OneBlock server nabízí Skilly, Lokace / Dungeony, Hromadu sběratelských předmětů, Prestiges, Nové Fáze, Upgrady a mnohem více!

| PARKOUR

Přijď si zaskákat populární nebo naše mapy na jednom dobře propracovaném serveru. Získávej odměny, rankupuj, umisťuj se v rekordech a mnohem více! Nebaví tě skákat? Tak to tě zaujme Dropper!

Vždy zanecháváme autory map a odkazy na ně, abyste si tyto mapy mohli kdykoliv zahrát i v Singleplayeru :)

| INFORMACE

IP: mc.warfaremc.eu (nebo mc.warfaremc.eu:27841)
Bedrock / Mobil: mc.warfaremc.eu Port: 27842
Web: https://warfaremc.eu
Discord: https://discord.gg/C3Vn4aY

 Podrobnosti

Stav serveru Online (17/250)
IP adresa mc.warfaremc.eu
Verze 1.7.2-1.19.4
Webová stránka warfaremc.eu
Discord server discord.gg/C3Vn4aY
Počet hlasů 8,024
Hodnocení 4.7/5 (299 recenzí)
Majitel serveru  Mirayi_
Datum přidání 26.4.2019
Poslední aktualizace 1.11.2022 23:45:21