Servery

WarfareMC.eu

Slimefun • RPG Survival • OneBlock • Warfare+


| O SERVERU

WarfareMC je Java 1.20 server zaměřen primárně na Survival herní módy, které se vzdalují od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů. Zároveň se pyšníme velkým obsahem Vlastních Pluginů, které hráče vždy oslní.

Najdeš u nás Survival, Survival Slimefun, OneBlock, Parkour a Komunitní mapy!
Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat ♥

| SURVIVAL SLIMEFUN

Náš nejpopulárnější a nejstarší server se řadí mezi NEJLEPŠÍ SLIMEFUN SERVERY na České a Slovenské scéně dle hodnocení hráčské komunity.
Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!
Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!

| RPG SURVIVAL

Nevyhovuje ti Slimefun, vyzkoušej Survival!
Server nabízí Bosse a Raidy, Speciální generaci světa, Custom Enchanty, Black Market, Skilly, Classy, DUNGEONY, Nové Moby, Aktivační Abilitky a mnohem více originálních, RPG prvků, které jinde na České a Slovenské scéně nenajdeš.

| ONEBLOCK

Jedinečný OneBlock server s RPG prvky a Slimefunem. Běžíme na upravené verzi AOneBlocku, která nabízí nové funkce do OneBlocku, Prestiges. Mimo to u nás nalezneš úplně nové fáze, Lucky Blocky, Nové mechaniky, TinkerTools, Odměny za dokončení fáze, spousty Leaderbordů pro nejlepší hráče na serveru a hromadu věcí, které jiný server nenabízí.
Náš OneBlock server nabízí Skilly, Hromadu sběratelských předmětů, Prestiges, Nové Fáze, Upgrady, Spousty Slimefun Addonů a mnohem více!

| INFORMACE

IP: mc.warfaremc.eu (nebo mc.warfaremc.eu:25565)
Web: https://warfaremc.eu
Discord: https://discord.gg/C3Vn4aY

 Podrobnosti

Stav serveru Online (38/250)
IP adresa ms.warfaremc.eu
Verze 1.7.2-1.21
Webová stránka warfaremc.eu
Discord server discord.gg/C3Vn4aY
Počet hlasů 12,777
Hodnocení 4.8/5 (1,035 recenzí)
Majitel serveru  Mirayi_
Datum přidání 26.4.2019
Poslední aktualizace 2.6.2024 21:34:26